EKG VE ULTRASON JELİ ÜRETİM FORMÜLÜ

KARBOMER
TEA
MONO PROPİLEN GLİKOL
KORUYUCU
SU

0.400   KG
0.400   KG
1.0       KG
0.200   KG
98        KG


Bir karıştırıcı kazan içerisine öncelikle mevcut SU ve KARBOMER konur ve yüksek devirde karıştırılır. Ve bu karışım bir gün bekletilir. Daha sonra MONO PROPİLEN GLİKOL konur ve karıştırılır. Sonra yavaş yavaş TEA verilerek karışıma bir kıvam kazandırılır ve jel kıvamına getirilir. Böylece EKG ve ULTRASON jeli imalatı gerçekleşmiş olur.
 


1 - YUKARIDA FORMÜLE EDİLEN 

EKG VE ULTRASON JELİ  

ÜRETİMİ İLE İLGİLİ FORMÜL 

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ - 2  

İÇERİSİNDEN ALINMIŞTIR.

2 - BU ÜRÜN FORMÜLASYONU SİZLERE ANSİKLOPEDİ FORMATI HAKKINDA

BİLGİ VERMESİ AMAÇLANMIŞTIR.


ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ 1ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ 2


ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ - 2 İÇERİSİNDE KÖPÜK BETON AJANI, SONDAJ KÖPÜĞÜ YAPIMI,DEZENFEKTNLAR,HAVUZ KİMYASALLARI,KAÇAK TESPİT KÖPÜĞÜ ÜRETİMİ,EL DEZENFEKTAN JELİ VE DAHA YÜZLERCE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERE AİT, ÜRETİM FORMÜLLERİ VE ÜRETİM TEKNİKLERİ MEVCUTTUR. 

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ HERKESİN ÇOK KOLAY ANLAYABİLECEĞİ VE ÇOK KOLAY ANLAYABİLECEĞİ SADE BİR DİLLE YAZILMIŞTIR.

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ - 1 İÇERİSİNDE BAŞTA TEKSTİL KİMYASALLARI OLMAK ÜZERE, ENDÜSTRİYEL YAĞ VE KİR ÇÖZ ÜRETİMLERİ,SİLİKON BAZLI KALIP AYIRICILARI,AKARYAKIT TANKI TEMİZLEYİCİLERİ,KRİSTAL VE NORMAL CAM ÜRETİM FORMÜLLERİ,KAUÇUK ÜRETİMİ,KALEM VE TEBEŞİR YAPIMI VE ÇEŞİTLERİ,KEDİ VE KÖPEK BAKIM ÜRÜNLERİ GİBİ YÜZLERCE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİN İMALAT FORMÜLLERİ VE ÜRETİM YÖNTEMLERİ MEVCUTTUR.

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER ANSİKLOPEDİSİ - 1 İÇERİSİNDEKİ YÜZLERCE ÜRÜNÜ GEREKTİĞİNDE HİÇBİR TEKNİK MAKİNA KULLANMADAN VE HİÇBİR TEKNİK DESTEK ALMADAN TEKBAŞINIZA İMAL EDEBİLİRİSİNİZ.

BU ANSİKLOPEDİLER MEVCUT İŞLERİNİZİN GELİŞMESİNE KATKI VEREBİLİR VEYA YENİ BİR İŞ KOLU YARATMADA SİZLERE ÖNCÜLÜK EDEBİLİR.