MAKALELER / AMİNOASİT TOZ NEDİR | ÖZELLİKLERİ | TEKNİK ÖZELLİKLERİ | KULLANIM ŞEKİLLERİ | KULLANIM ALANLARI


AMİNOASİT
TOZ
 
 
 
 
HAMMADDE
BİLGİLERİ
CAS
NUMARASI
DOĞAL
KİMYASAL
FORMÜLÜ
DOĞAL
KİMYASAL
YAPISI
PROTEİN YAPI TAŞI, BAKTERİ
TİCARİ
İSMİ
AMİNOASİT TOZ
 
 
ANALİZ
BİLGİLERİ
SAFLIK
DERECESİ ( % )
DOĞAL
TOPLAM AMİNOASİT
MİKTARI ( % )
48
SERBEST AMİNOASİT
MİKTARI ( % )
6,5
AZOT
MİKTARI ( % )
7,52
PH
ARALIĞI
6,5 – 7
YOĞUNLUĞU 1,15 GR / CM3
ÇÖZÜNÜRLÜK SUDA KISMEN ÇÖZÜNÜR.
 
 
AMİNOASİT
TOZ
 
 
 
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
VE
KULLANILDIĞI ALANLAR
FİZİKSEL
GÖRÜNÜMÜ
TOZ
RENK AÇIK SARI
KOKU SPESİFİK BİR KOKUSU VAR.
TEHLİKE CİLDE TEMASTA BİR İRRİTASYONA NEDEN OLMAZ.
DEPOLAMA KOŞULLARI SERİN VE NEM OLMAYAN YERDE VE KAPALI AMBALAJLARDA MUHAFAZA EDİLMELİDİR.
 
KULLANILDIĞI
ALANLAR

 
 
 
 
 
AMİNOASİTLER, bitki gelişimi ve dengeli bir beslenme için önemli bir protein kaynağıdır. Bitki köklerinizin kuvvetlenmesini ve hızlı köklenmeyi sağlar. Bitki direncini hava koşullarına göre artırır.
 
 
 Sağlıklı ürün elde edilmesinde önemli yer tutar. Ayrıca topraktaki besinlerin bitkiye ulaşmasına yardımcı olur. Şelatlama görevi görür.
   
 
 

 
 
 
ANSİKLOPEDİLER...VİDEOLARI

AMİNOASİT (TOZ) ,  hammaddesi dahil olmak üzere, bitki besleme,bitki koruma, insektisitler,fungusitler,akarisidler ve herbasitlere ait hammaddelerin fiziksel ve kimyasal özellikleri,kimyasal formülleri,çözünürlüğü ve kullanıldığı alanlara ait geniş bilgileri TARIM HAMMADDELERİ ANSİKLOPEDİSİ içerisinde bulabilirsiniz.

KİMYASAL GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ

TARIM HAMMADDELERİ ANSİKLOPEDİSİ yardımı ile bazı koruma ve besleme gübrelerinin hesaplanmasında ve hazırlanmasında sizlere yardımcı olur.

TARIM HAMMADDELERİ ANSİKLOPEDİSİ herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.
Ayrıca organik veya kimyasal herhangi bir BESLEME GÜBRE ÜRETİMİ düşünüldüğünde ve bu konuda kaynak arandığında KİMYASAL GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ ve ORGANİK GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ formül içeriği bakımından sizlere yeterli olabilir.

Bu ANSİKLOPEDİLER içerisinde yüzlerce kimyasal ve organik gübrelere ait, sıvı ve toz formunda ÜRETİM FORMÜLLERİ ve İMALAT TEKNİKLERİ mevcuttur.

ORGANİK GÜBRELER ANSİKLOPEDİSİ
 

Bu ANSİKLOPEDİLER içerisindeki yüzlerce KİMYASAL GÜBRELER ve ORGANİK GÜBRELERİ hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan tekbaşınıza imal edebilirsiniz.

Bu ANSİKLOPEDİLER herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok kolay kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.


ETİKETLER: Aminoasit (toz) nedir, aminoasit (toz) nerede kullanılır,  aminoasit (toz) kullanımı, aminoasit (toz) msds, teknik özellikleri, aminoasit (toz) emülgatörü, emülgatör, aminoasit (toz) kimyasal formülü,molekül ağırlığı, aminoasit (toz) kaynama noktası,donma noktası,erime noktası, aminoasit (toz) fiziksel özellikleri,kimyasal özellikleri,herbisit nedir,herbisitlerin zararları,herbisid ile mücadele,herbisit ilaçları,herbisid ilaçları nelerdir, insektisit, insektisitler, insektisid etken maddeleri,fungusit nedir,fungusitler,fungusit ile mücadele,insektisitlerle mücadele yöntemleri,akarisitler,akarisit nedir,herbisit çeşitleri,herbisit hammaddeleri,kimyasalları,herbisit hammadde, aminoasit (toz) nasıl çözünür, aminoasit (toz) içeren hammaddeler, aminoasit (toz) ne kadar kullanılır,nerelerde kullanılır, aminoasit (toz) spesifikasyonu,fosforlu gübre yapımı,azotlu gübreler, damlama gübreleri,sıvı yaprak gübreler,NPK gübre,np gübre,iz elementli gübre üretimi,gübre hesaplama,gübre hesaplamaları,gübre bileşimi,kimyasal gübreler, organik gübre yapımı,sıvı organik gübreler,potasyumlu gübre,sıvı potasyum gübresi yapımı,potasyumlu gübre içeriği,içerik,insektisit ile mücadele yöntemi,herbisit çeşitleri,sıvı kombi gübre yapımı,kalsiyum gübresi,sıvı magnezyum gübre imalatı,gübre formülleri,bitki besleme,bitki koruma gübreler,bitki gelişim düzenleyici gübreler.

ANSİKLOPEDİLER...VİDEOLARI
 
PROPER KİMYA