MAKALELER / JEL DETERJANI YAPIMI..ÜRETİM FORMÜLÜ..


 
JEL DETERJAN , yüksek miktarda labsa,üre,PH ayarlamak için sıvı veya katı kostik,gıda boyası ve esans kullanılarak ve işlemi 80 - 85 derece ısı parametresi altında yaklaşık bir saat karıştırma işlemi sonrasında jelleşme ile ortaya çıkan bir tür temizleme jelidir.Şeffaf görünümünde katı bir üründür.Yüksek miktarda yüzey aktif kullanıldığı için bu ölçüde de temizleme gücüne sahiptir.

JEL DETERJAN ÜRETİMİ için mutlaka sağlıklı bir formüle ve üretim tekniğine ihtiyaç vardır.Çünkü hangi hammaddelerin kullanılması gerektiğine ve hangi miktarlarda kazana aktarılması gerektiğine karar verebilmek için mutlaka bu formülasyona bakmak icap eder.


JEL DETERJANI ÜRETİMİ , düşünüldüğünde ve bu konuda bir kaynak arandığında DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ sizler için iyi bir kaynak olabilir. DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ içerisinde hertürlü temizlik ürünleri,deterjan maddeleri ve sabun üretimi ile ilgili yüzlerce ÜRETİM FORMÜLLERİ ve İMALAT TEKNİKLERİ mevcuttur.Bu ansiklopedi içerisindeki tüm bu ürünleri hiçbir teknik makina kullanmadan ve hiçbir teknik destek almadan tekbaşınıza imal edebilirsiniz.DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ herkesin çok kolay anlayabileceği ve herkesin çok rahat kullanabileceği sade bir dille yazılmıştır.


DETERJAN ANSİKLOPEDİSİ HAMMADDELER ANSİKLOPEDİSİ

 
 
ETİKETLER:JEL DETERJANI NEDİR,JEL DETERJANI NASIL YAPILIR,JEL DETERJANI ÜRETİMİ,JEL DETERJAN YAPIMI,BULAŞIK YIKAMA,BULAŞIK TEMİZLEME,DETERJAN,TEMİZLİK MADDELERİ,JEL DETERJAN NEDEN YAPILIR,JEL DETERJAN HAMMADDELERİ,JEL DETERJAN BİLEŞİMİ,JEL DETERJAN SATIŞI,JEL DETERJAN ÜRETİMİ.PROPER KİMYA